Hizmetlerimiz

Micro Fue tekniğinde ilk amaç kafanın arka kısmındaki saç köklerinin kısa zamanda en doğal şekilde transfer edebilmektir. Bu operasyon lokal anestezi altında yapılır.Fue tekniği açılımı (Follicular Unit Extraction) dur, fut tekniği dezavantajları nedeni ile artık tercih edilmemektedir ! Micro fue tekniği ile kanama olmadan kesmeden dokuyu tahrip etmeden rahatlıkla ekilecek greftler yerinden çıkarılmaktadır.

DHI tekniği enjeksiyon ekim veya kalem ekimi olarakta bilinir.Günümüz teknolojisinde kullanılan farklı bir ekim tekniğinir.
Innovation saç ekimi ekibi olarak dünyadaki saç ekim teknolojisini yakından takip etmekte ve kendimizi güncel tutmaktayız.Yaklaşık 6 yıldır DHI tekniği ile  Saç Ekimi hizmeti sunmaktayız.

Sakal ekimi sakallardaki yanık , kesikler , doğum lekesi ve bunun gibi sayabileceğimiz bir çok nedenden dolayı Sakal ekimi ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Sakalları sıklaştırma işlemleri için yapılan ve en çok başarılı sonuç elde edilen yöntem olan fue bu transfer işlemi için de oldukça ideal ve başarılıdır.

Bıyık ekimi belirli nedenlerden dolayı olmayan, oluşmamış ya da bir travmaya bağlı olarak gelişen durum sonrasında ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Erkekler için yüz bölgesinde bulunan kıllardan oluşan bıyık ve sakal bölgelerindeki eksiklikler imaj açısından ve kişinin kendini iyi hissetmesi açısından olumsuz etkilere sahiptir.

Kadınlarda saç ekimi yapılması erkeklere uygulanan işlemler ile neredeyse aynıdır ancak saçların dökülmesine neden olan ve testosteron salgılanmasıyla ortaya çıkan DHT hormonu etkisi sadece erkeklerin ense bölümünde bulunan saçlara etki edememektedir. Erkeklerde yapılan işlemde enseden alınan greftler transferin yapıldığı yeni bölgesinde de aynı etkiyi taşımasından ötürü dökülmezler. Ancak kadınlarda aynı durum söz konusu değildir ve ekilen saçlar dökülebilir.

Kaş ekimi kaş eksikliği için tıbbi açıdan yapılacak müdahale kaş nakli olarak ön plana çıkmaktadır. İnsan yüzünü bütün olarak ele aldığımızda her parçanın ayrı ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Bu parçaların da kendi içinde eksiklikleri olduğunda kişide kendini kötü hissetmesine neden olacak güven eksikliği olarak ortaya çıkar.